Jeśli zastanawiasz się, jak skutecznie zareklamować się w Cieszynie, Wiśle, Ustroniu, Skoczowie i okolicach, skontaktuj się z nami! OX.PL tp majchętniej oglądany portal regionalny na Śląsku Cieszyńskim. Miesięcznie odwiedza nas ponad 250 000 unikalnych użytkowników. Wśród nich na pewno czekają Twoi potencjalni Klienci!

 

Czytelnicy naszego Portalu dobrze wiedzą, że na OX.PL znajdą przede wszystkim ogłoszenia firm działających na terenie Śląska Cieszyńskiego, dlatego reklama na naszym Portalu jest dla nich cenną informacją o produktach i usługach dostępnych w regionie.

 

Nasz zasięg wyznaczają miejscowości: Brenna, Chybie, Cieszyn, Czeski Cieszyn, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Jasienica, Jaworze, Ostrawa, Skoczów, Strumień, Ustroń, Wisła oraz Zebrzydowice.

 

Chcesz dotrzeć do osób z tych miejscowości - zadzwoń!

Kontakt

Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednią formę reklamy.

Jesteśmy do twojej dyspozycji:

Marek Kwolek
Doradca klienta ds. reklamy

OX.PL Sp. z o.o.

ul. Wałowa 3, 43-430 Skoczów

Dane do przelewu: 60 8113 0007 2001 0041 1776 0001


Formularz kontaktowy:

E-mail *
Telefon *
Cel kampanii *
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OX.PL sp. z o.o Skoczów ul. Wałowa 3 więcej >> , 43-430 w celach związanych z realizacją zapytania oraz świadczenia usług drogą elektroniczną. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez OX.PL sp. z o.o. , ul. Wałowa 3, 43-430 Skoczów na podstawie art. 6 ust.1 pkt b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania - w tym celu mogę kontaktować się z firmą OX.PL sp. z o.o poprzez adres e-mail: redakcja@ox.pl lub listownie na adres siedziby. Czytaj więcej: RODO
* - pola wymagane
Siedziba ox.pl

43-430 Skoczów

ul. Wałowa 3

email: reklama@ox.pl

tel.: 33 300 31 80


Oddzwonimy do Ciebie!
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy.